Jak czesto jezdzic na przeglad auta

Jak czesto jezdzic na przeglad auta

Tytuł jest nieco niedokładne, ponieważ nie ma dowodów empirycznych, co przyczyny wysokiego ciśnienia krwi są naprawdę. Jednak istnieją wspólne cechy u ludzi, którzy mają pre-nadciśnienia lub nadciśnienia wtórnego, więc jest to sprawiedliwe, by uwierzyć, że w rzeczywistości przyczynia się do tego stanu i mają coś dla uniknięcia lub skorygowania.

Oczywiście zawsze istnieją wyjątki od tej reguły, ale ogólnie rzecz biorąc, następujące pięć czynników zawsze będzie odgrywać pewną rolę w podnoszeniu ciśnienia krwi:

Dieta

Jest to Biggie ponieważ jedzenie źle żywności przyczynia się nie tylko do wzrostu ciśnienia krwi, ale go wraz z wieloma innymi problemami zdrowotnymi, jak również. Musimy zdobyć się od jedzenia świeżych pokarmów i zamiast tego zaczął jeść żywności, które są wygodne. Pomyśl o tym przez chwilę.

Wróćmy na chwilę w ciągu ostatniego tygodnia i policzyć, ile razy jadłem w restauracji lub fast food w sklepie lub zamówione? W domu, ile razy udało jedzenie pochodzi z puszki lub mrożonego pakietu? Teraz porównaj to do tego, ile razy jedli świeżych warzyw, owoców lub mięsa.

Nasze ciała są przeznaczone do pracy na konkretnym rodzaju paliwa, a tym mieszankę witamin, minerałów, białka, błonnika, tłuszczów i przeciwutleniaczy są najefektywniej zawarte w świeżej żywności. Co się dzieje, gdy te produkty są przetwarzane jest to, że wartość odżywcza zmniejsza, a na jego miejsce mamy konserwanty i sód. Innymi słowy to jak tankowanie samochodu, który działa na gazie bezołowiowej naftą. To może trwać jakiś czas, ale to nie będzie działać prawidłowo i ostatecznie przestanie działać w ogóle.

Sodu, tłuszczów nasyconych, tłuszczów trans oraz cukru lub glukozy teraz nadrobić ogromną ilość naszej diecie. Nadmiary te są odpowiedzialne za zwiększenie objętości krwi, osady miażdżycowe w tętnicach, podkreślając nerek i wątroby i usztywnienie naczyń krwionośnych.
Wpis zawdzięczamy